דילוג לתוכן

סניף ירושלים רחוב חרוצים 5 תלפיות טלפון: 02-5711203

|

חנות ואולם תצוגה ראשי בצלאל 8 מתחם הבורסה ר"ג טלפון: 03-7521715

קטגוריות
 
קטגוריית מוצר

אודות

אודות חברת אופיס סטייל – ריהוט משרדי יוקרתי

חברת אופיס סטייל פועלת כחברה קמעונאית החל מ-1950 והייתה העסק הראשון בישראל לספק ריהוט משרדי יוקרתי לבית ולעסק. למרות היותנו הוותיקים ביותר, גם אנו הדור השלישי המנהל היום את החברה רואים זאת כמשימתנו להוביל את עולם עיצוב המשרדים בישראל.

אנו מודעים לכך שצרכי המשרד והעובדים בו משתנים ללא הרף בהתאם לטכנולוגיות ולצרכים החברתיים והתקשורתיים המתעדכנים במקומות עבודה. לכן, אנו דואגים להשאר עדכניים כדי שתוכל תמיד למצוא אצלנו את הפריטים שישמרו על אסתטיקה חדשנית ויעילה בעסק שלך. כל זאת מתוך אהבה אמיתית לתחום עיצוב המשרדים.

כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

מכיסא משרדי לבית ועד למערכת Office Space מותאמת ומגוונת המתפרשת על שטח נרחב או בכמה מפלסים, אנו מספקים פתרונות עיצוב מקוריים, נוחים ויעילים מבחינה ארגונומית ומותאמים לצרכי הלקוח.

העקרונות המנחים אותנו בחברת אופיס סטייל בכל הקשור לריהוט משרדי יוקרתי הם:

אמינות  - מעמדות טלמרקטינג, שולחנות מחשב ועד שולחנות לחדרי ישיבות, כל פריטי הריהוט שלנו מגיעים באיכות הטובה ביותר וישמשו אתכם לכל צרכי המשרד שלכם.
שירות ברמה הגבוהה ביותר - רק עדכנו אותנו בכל הצרכים שלכם לבית או לעסק ואנו נלווה אתכם בכל שלב ההצטיידות עד שתקבלו מענה מלא.
זמינות -  ניתן להזמין כל פריט מהקטלוג שלנו באספקה מיידית לכתובת הלקוח.
מחיר נגיש -  אנו מתחייבים למחירים אטרקטיביים ומותאמים לתקציב על ריהוט משרדי יוקרתי ומעוצב.
העסק החל את צעדיו הראשונים בחנות קטנה ברח’ פלורנטין 36 ת”א, וכחלק מקידום ופיתוח מתמיד של העסק,הרחבנו משם את פעילותנו לשני סניפים נוספים לנוחיותכם:

קבוצת אופיס סטייל מיסודה של משפחת לריה.