סניף ירושלים

פועלי צדק 3 תלפיות ירושלים, טלפון: 02-5711203

אולם תצוגה ראשי

בצלאל 8 מתחם הבורסה ר”ג טלפון: 03-7521715

ייעול וארגון המשרד באמצעות ארונות הזזה משרדיים

בכל הקשור לריהוט משרדי, אין ספק שאחד הפרמטרים החשובים לנו הוא נושא העיצוב שמשפיע גם על האווירה במשרד, וגם על התדמית שאנו משדרים כלפי חוץ. יחד עם זאת, פרמטר שחשוב עוד יותר מעיצוב הוא הפרמטר של עבודה יעילה ותחושת סדר וארגון במשרד, פרמטר המשפיע ישירות על התפוקה במשרד ועל ביצועי העסק. בדיוק מהסיבה הזאת, כאשר אתם מרהטים את המשרד שלכם אתם רוצים לקחת בחשבון את הפרמטר הזה לפחות באותה מידה בה אתם דואגים לעיצוב ולאסתטיקה של המשרד.

סגנון הארונות הפופולרי ביותר

אחד מסוגי פריטי הריהוט שמעניק לכם את השילוב האולטימטיבי בין עיצוב ובין ייעול וארגון הם ארונות הזזה משרדיים. המדובר על ארונות משרדיים לכל דבר שמה שמבדיל אותם מיתר הארונות המשרדיים היא העובדה שהדלתות שלהם הן דלתות הזזה, ולא דלתות ציר. למעשה, היום ניתן למצוא הרבה יותר משרדים בהם ישנם חדרי ארונות  מאשר משרדים בהם עושים שימוש בארונות עם דלתות ציר.

השתלבות טובה יותר במרחב המשרדי

הסיבה לכך היא מאוד פשוטה והגיונית. דלת ציר היא דלת הנפתחת אל תוך חלל החדר ודורשת חישובי מרחב רק עבור פתיחת הדלת, בעוד שדלת הזזה אינה דורשת שטח נוסף בחדר. דלת הזזה היא גם דלת המשתלבת טוב יותר עם המבנה הכולל של הארון, וגם לאחר שנים של שימוש, הדלת תישאר בדיוק כפי שהייתה בהתחלה, ולא תצטרכו לחוות את המצבים של דלת ציר שכבר נוטה על צידה.

נוחות העבודה עם הארון משפיעה על יעילות העבודה במשרד

זה אולי ישמע קצת מוזר, אבל כאשר לא נוח לנו לפתוח את הארון, אנחנו לפעמים נעדיף שלא לפתוח אותו ולמצוא פתרון אחר. מבחינת העבודה במשרד, זה אומר שאם פתיחת הארון במשרד לא תהיה נוחה לעובדים, ייתכנו לא מעט מצבים בהם העובד יעדיף למשל להסתמך על הזכרון שלו, מאשר לגשת לארון ולבדוק את הדברים לאשורם. כאשר אתם עושים שימוש בארון עם דלתות ציר, השימוש בארונות אלה מתבצע בדרך כלל בתוך סביבה צפופה מכיוון שהדלת נפתחת כלפי פנים החדר, ואולי מתנגשת בכוננית של המדפסת, או אולי מותירה רק מרחב קטן לעמידה וחיפוש בתוך הארון. והכל משפיע בסופו של דבר על השורה התחתונה של העסק עם הנושאים האלה לא תצטרכו להתמודד כלל כאשר מדובר על ארונות הזזה משרדיים. הדלתות נפתחות לרוחב מבנה הארון, הן אינן תלויות בריהוט ובסידור החפצים שמסביב, ולכן קל יותר לעבוד איתן. את כל הדברים האלה אפשר לתרגם בסופו של דבר ליעילות ולעבודה מאורגת יותר במשרד, ואת אלה בתורם אפשר לתרגם לשורה התחתונה של העסק, לביצועי העסק לתפוקת העובדים ולרמת הדיוק של העבודה המבוצעת במשרד, והנה לכם סיבה טובה והגיונית מדוע כדאי להכניס למשרד ארונות הזזה משרדיים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

מדפסת תלת מימד למשרד?

הדפסה בתלת מימד מהווה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בענף ההדפסות והיא מאפשרת לכם ליצור מגוון רחב של מודלים תלת מימדים למגוון רחב של צרכים. את

קרא עוד »
Call Now Button
1
שלום !
צריך עזרה?
Powered by
נגישות
You can`t add more product in compare

יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.